Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za susenje alista

16 000 MKD

Shitet nga: Игор Илиев 08 Gush 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam nova neotpakuvana masina za susenje alista( vo stiropor)
• Energetska klasa C
• Kapacitet 7 kg
• Elektronska kontrola
• Vrata so golem otvor
• Boja bela
• Dimenzije (ŠxVxD) 60 x 85 x 58 cm
Proizveduvac: Polska
Игор Илиев
070 960 803
Leaflet
Në fillim