Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za susenje alista

16 000 MKD

Shitet nga: Igor 08 Gush 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam NOVA NEOTPAKUVANA masina za susenje alista.
Kapacitet: 7kg.
Proizvodstvo: Polska.
Energetska klasa: C
Elektronski programator
Indikator za zapusen filter
Leaflet
Në fillim