Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za susenje Indesit

9 000 MKD

Shitet nga: Фросина Алексовска 21 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
фирма indesit користена 1сезона
Фросина Алексовска
071333438
Leaflet
Në fillim