Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za perenje Bosch

5 000 MKD

Shitet nga: Благој Јанев 14 Jan 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Bosch
Modeli
Classic
Машина за перење Бош во одлична состојба
Благој Јанев
075290388
Leaflet
Në fillim