Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva frizideri

5 000 MKD

Shitet nga: Goran 06 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam dva kombinirani frizideri i eden obicen . Kombiniran ponov model 5000 , kombiniran postar model 4500, i obicen ponov model 4500 den.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione