Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za pranje alista

1 500 MKD

Shitet nga: David 11 Dhj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam Peralni masini za alista so
Garancija i popravam !
Leaflet
Në fillim