Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za perenje GORENJE

2 500 MKD

Shitet nga: Vlatko 04 Shk 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam masina za perenje Gorenje WA50050 so puknat bubanj. Ostanatoto e se vo red (motor, programator, vodna pumpa, kais, greac) pred 3 meseci smeneti amortizeri.
Leaflet
Në fillim