Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa 20 kotel za parno

0 MKD

Shitet nga: јаким 01 Gush 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Alfa 20
 трајножаречки шпорет на цврсто гориво
 Боја Бела
 Приклучок на парно
9Bar Работен притисок
 Запремнина на котел 14Л
 Термостат
 загревање на површина од190-250м3
 Отвор за ложење В:Ш: 260:290:430mm
 Големина на Рерната: В:Ш:Д: 400:460:440mm
 одвод f145mm
 Степен на искористеност 71.4 %
 Гориво: Дрво
 Тежина: 170кг
 Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm
јаким
078830168
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione