Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamin Alfa Plam 90

200 EUR

Shitet nga: Goran 24 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Se prodava kamin Alfa Plam 90 za parno so cena 12000 denari. Kaminot e koristen samo 4 godini. Telefon za kontakt 075 303 743.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione