Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sporet za parno Alfa

300 EUR

Shitet nga: Zoran 30 Korr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam sporet za parno ''Alfa'' koristen 10 godini odlicno socuvan vo besprekorna sostojba.
Zaedno so nego odat ispravni termo-ventil i termostat.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione