Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamin Alfa Plam

18 000 MKD

Shitet nga: Zlatko Lubarovski 20 Gush 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Се продава камин на тврдо гориво "Алфа плам" со вграден котел за парно греење.
Zlatko Lubarovski
078252092
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione