Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam koristeni,funkcionalni aparati i mebel

0 EUR

Shitet nga: Filip 20 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Frizider za dlaboko zamrznuvanje 200 l, Koncar
Elektricen sporet s 140
Masina za perenje, gorenje w442
Dva klima uredi split sistem, fonko i polar bear
Grealki kamin i kvarcna
Garnitura so masa vitrina i fotelja
Francuski lezaj
Televizor LG,
Kosilka za treva elektricna
Kirbi masina za cistenje
Komodi,2
Natkasni 4,
Regali 2,
Masina za disenje, zbogstuvanje na kislorod za bolni od disni organi, PHilips,
Ventilator za ladenje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione