KAMIN ALFA PLAM

Shitet nga: ljube 06 Qer 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 1 410 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 MKD

Komuna: Kisella Voda, Shkup
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: Alfa Plam
KAMINOT E NA DRVA I E CELOSNO IZRABOTEN E OD GUS GREE EKSTRA GO PRODAVAM ZASTO IMAM PARNO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim