Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompleten sistem za parno greenje

0 MKD

Shitet nga: Mile 15 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Modeli
Algreta
32 radiatori od koi :
-24 so po 15rebra
-6 So po 20rebra
-2 so po 10 rebra site se Algreta Resen i se isti
-6 konvektori kako na slikata

Eden Kotel kako na slikata
Eden plamenik marka Lambyrgini
2 pumpi kako na slikata
1 kondezacionen sad
1 rezervoar metalen 4200 litri.
Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione