Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamin

18 000 MKD

Shitet nga: Sašo 22 Tet 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava kamin Amity 3 - Plamen
- dimenzii 597 x 764 x 519 mm
- moznost da zagreva do 160 m3
- vklucuva i mermerna ploca kako podloga
Vo odlicna sostojba, koristen samo tri meseci.
Leaflet
Në fillim