Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamin Blist

0 MKD

Shitet nga: Biljana 16 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Modeli
Blist
Se prodava kamin na drva Blist za 30m2, koristen edna sezona.
Biljana
076466829
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione