Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Termo pecka

5 000 MKD

Shitet nga: asmet sejfula 23 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
peckata e ispravna marka cer 6, raboti besprekorno ventilatorot isto taka novo od lanska godina cena 5000den, isto taka imam eden tv led marka daevoo 80cm ispraven so dalinsko cena 3000den koj ke izjavi zainteresiranost cenata ne e fiksna.
asmet sejfula
078880658
Në fillim