Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Termo pecka CER 6 KW

9 000 MKD

12 000 MKD

Shitet nga: Qamil 22 Dhj 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
CER
Termoto e vo odlicna sostojba, so samotni cigli, postolie so trkala, 4 m kabel i so funksionalen termostat.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione