Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam termo 5

150 EUR

Shitet nga: jordan 03 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Modeli
CER
Prodavam termo pecka 5 ,mnogu malku koristena ,samo edna sezona so postolje ,trkala,kabel,komplet
CENA 150 EVRA
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione