Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOTEL MEGAL BUJANOVAC 40kW

550 EUR

Shitet nga: Славе 23 Gush 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodavam 40kW kotel na drva, NEKORISTEN, nenapolnet so voda.
Славе
070251947
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione