Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Теrmo pecka

3 000 MKD

Shitet nga: Dragan 21 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava dobro socuvana termo pecka 3,5 kw. Termo pecka ima metalna podloga so trkalca .Informacii za kontakt na 070/864139- Dragan.
Leaflet
Në fillim