Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kotel za parno na drva

500 EUR

Shitet nga: Жарко 21 Gush 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
40 kW kotel za parno, Radijator Kraljevo, vo odlicna sostojba.
Жарко
075415181
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione