Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricen radijator za greenje

2 000 MKD

Shitet nga: Vladimir 12 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Користен само една сезона
ST OR-2513TFK
• Superior Technology
• Маслен радијатор
• Италијански инженеринг
• 13 ребра
• Турбо внентилатор
• 2500W
• заштита од превртување
• тркалца
ЦЕНА: 2000ден.
Vladimir
070492443
Në fillim