Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamin na drva za parno

650 EUR

Shitet nga: тoни 07 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kamin za parno 25 kw so komplet delovi za parno- pumpa, ekspanziona boca, barometar, sigurnosen ventil, lonce za pritisok, ceven termostat i ups sistem koj dava struja na pumpa celi 5 casa. Kaminot gree 60kvadrati sam od sebe i 90 kvadrati preku radijatori, kupen e 2015 god.
тoни
070205464
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione