Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Klima ured 3.5kw

4 800 MKD

Shitet nga: игор 21 Tet 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам клима уред 3.5кв марка Crypton
исправен се уште се користи

игор
071212953
Leaflet
Në fillim