Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka na drva i jaglen za parno

150 EUR

Shitet nga: Stevan Gjorgjioski 02 Dhj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava pecka na drva i jaglen za parno Central 23 kw
Povekje informacii na
Tel: 077657038
Stevan Gjorgjioski
077657038
Në fillim