Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PECKA NA PELETI EKO SPAR TUKANA 80 KW

30 000 MKD

Shitet nga: petar 17 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE PRODAVA PECKA NA PELETI EKO SPAR TUKANA 80 KW,KORISTENA EDNA SEZONA VO CRNA BOJA .ZAGREVA PROSTOR D 80 KVADRANI METRI . ISPRAVNA VREDI DASE VIDI .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione