Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka na drva

500 EUR

Shitet nga: Rebeka 08 Gush 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Печка на дрва користена 2 зими. Марка "PRITY" (http://www.prity-bg.com) од Бугарија. Подоле има прикачено слика на која ги пишува спецификациите за печката.
Leaflet
Në fillim