Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka na drva

500 EUR

Shitet nga: Jonatan 08 Gush 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Печка на дрва, користена е 2 зими. Марка "PRITY" (http://www.prity-bg.com) произведена во Бугарија.
Спецификациите за печката може да ги видите во закачените фотографии.
Leaflet
Në fillim