Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka na drva

7 000 MKD

Shitet nga: beti 02 Sht 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam pecka na drva Blist.Mnogu zadovolni od kapacitet na zagrevanje.Koristena 2 zimi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione