Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gusani radijatori

180 MKD

Shitet nga: Солар Монт 29 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Поседуваме повеќе од 2500 ребра од скоро сите типови на гусани радијатори. Сите парчиња се во исправна состојба, цената за едно ребро е од 180 до 240 денари, во зависност од количината.
Солар Монт
+38970221620
Leaflet
Në fillim