Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Камин Печка на дрва

0 MKD

Shitet nga: Милан 04 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Моќност 12-14 kw
Загрева до: 120 M2
Димензии: ш.63cm X д.50cm X в.83cm
Милан
071660838
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione