Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plafonsko greenje

1 000 EUR

Shitet nga: Predrag 05 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам канадско плафонско греење ТЕРМА РЕЈ. 12 панели од 200W и 12 панели од 300W. Одлично греење за 50 м 2 .
Цена 1000 евра.
Диме 070 311 714
Predrag
070311714
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione