Plamenik na nafta

Shitet nga: Јовица Маневски 07 Qer 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gazi Babë, Shkup
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: Drug model
Продавам пламеник на нафта ,Оил 3 Италијански и радиатори панели (метални) половни.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim