RUSKI KAMEN JAGLEN

Shitet nga: Kristijan Dje 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

410 MKD

Komuna: Gjorce Petrov, Shkup
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: Drug model
ЕДИНСТВЕН
РУСКИ КАМЕН ЈАГЛЕН
The origin good from Russia♧
Нема мирис, нема пепел
Менува до 7метри кубни дрво огревно
Над 7000ккал по килограм

410ден врека 25кг
15600 ден по тон


Се наоѓаме во Ѓорче Петров кај ЕВН
https://www.google.mk/maps/place/42%C2%B000'40.1%22N+21%C2%B021'36.6%22E/@42.0112066,21.3591475,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d42.011145!4d21.360155?hl=mk


МАТИНЕ ДООЕЛ СКОПЈЕ
072 226 661 Кристијан
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim