Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trajnozarecka pecka Dora 8N

10 000 MKD

Shitet nga: oglasuvac 05 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava trajnozarecka pecka DORA 8N, moze da raboti i na briketi, dimenzija 38×82×42
cena 10.000,00 mkd
oglasuvac
070439829
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione