Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka na peleti na duvanje

Shitet nga: Dragan 20 Qer 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продаван печка на пелети ТУКАНА 8kw ECOSPAR Нова, употребено-изгорено има само 10-15 вреќички пелети. Цена поволна по договор. Информации на 071 383 185
Në fillim