Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Postolje od elektricna pecka

20 EUR

Shitet nga: Ole 30 Korr 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam postolje od termo pecka 3ipol-ka so trkala.
Dimenzii na postoljeto: 110x30cm
BARAJ NA: 075-257-225
0 7 5 -2 5 7 -2 2 5
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione