Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SERVIS ZA KLIMI POLNENJE FREON MONTAZA DEMONTAZA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: // 22 Gush 02:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup

Сервис и поправка на клима уреди, монтажа и демонтажа, дополнување, промена и полнење фреон, вакумирање, целосно чистење и дезинфекција на сите разладни системи по најповолни цени. Телефон за контакт 077 867 000

Servis i popravka na klima uredi, montaza I demontaza, dopolnuvanje, promena i polnenje freon, vakumiranje, celosno cistenje i dezinfekcija na site razladni sistemi po najpovolni celi. Telefon za kontakt 077 867 000

Klima servis Servis za klimi Servis za klima
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione