Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DYNAMIC Elektricna zidna grealka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Idris Kompani 14 Jan 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Saksii za cvekinja 0 МКД
Kacigi za motor HAMACHI 0 МКД
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 МКД
Elektricen kamin 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
DYNAMIC Електрична ѕидна греалка 2000W
Карактеристики на производот:
Димензии: 575 x 175 x 260 mm
Напон AC 220 – 240 V
Фреквенција 50/60 Hz
Струја 2000 W
Самостојна или монтирана на ѕид
Заштита од прегревање
Прилагодлива контрола на
термостатот
Со далечински управувач
IP20 водоотпорен
Idris Kompani
070261852
Leaflet
Peleti CROWN 0 МКД
Staklena panelna grealka DYNAMIC 0 МКД
Kacigi za motor HAMACHI 0 МКД
Pravosmukalka MAXPULS 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione