Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DYNAMIC Grealka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Idris Kompani 14 Jan 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
DYNAMIC Греалка 1500W
Карактеристики на производот:
Димензии: 170 x 137 x 225 mm
Моќност: 1500 W
220 – 240 V
Заштита од прегревање
Прилагодлив термостат
Idris Kompani
070261852
Leaflet
Elektricen kamin 0 MKD
Saksii za cvekinja 0 MKD
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 MKD
Hamachi E-deliver 60v 2 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione