Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DYNAMIC Panelna grealka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Idris Kompani 14 Jan 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DYNAMIC Grealka 0 МКД
Detski lizgalki za vo dvor 0 МКД
Peleti CROWN 0 МКД
Peleti SPARROW 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
DYNAMIC Панелна греалка 2000W
Карактеристики на производот:
Димензии: 965 x 130 x 470 mm
Грејна моќ 2000 W
Самостојна или монтирана на ѕид
Со далечински управувач
Прилагодлива контрола на
термостатот
Заштита од прегревање
IP24 водоотпорен
Алуминиумски елемент за греење
Idris Kompani
070261852
Leaflet
Elektricen kamin 0 МКД
Pravosmukalka MAXPULS 0 МКД
Saksii za cvekinja 0 МКД
Detski lizgalki za vo dvor 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione