Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DYNAMIC Staklena panelna grealka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Idris Kompani 14 Jan 09:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
DYNAMIC Стаклена панелна греалка
Карактеристики на производот:
Димензии на производот: Ширина: 90 cm; Висина 40 cm
Калено стакло однапред
IP24 водоотпорен
Прилагодлива контрола на
термостатот
Заштита од прегревање
Самостојна или монтирана на ѕид
Алуминиумски елемент за греење
Idris Kompani
070261852
Leaflet
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 MKD
Kacigi za motor HAMACHI 0 MKD
Pravosmukalka MAXPULS 0 MKD
Peleti CROWN 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione