Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricen kamin

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Idris Kompani 17 Mar 13:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 МКД
DYNAMIC Staklena panelna grealka 0 МКД
DYNAMIC Elektricna zidna grealka 0 МКД
Kamini na peleti 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
Монтирање на ѕид
Внатрешноста е имитација на горење дрво
Убава модерна визија и елегантен дизајн, придава стил и атмосфера во секој дом
Главната предност на електричните камини е дека тие даваат топлина без прашина, пепел и чад
Електрични камини се соодветна алтернатива, подобрување на квалитетот на природата и воздухот
Можете да ја контролирате температурата и околината во вашиот дом со еден допир на далечинскиот управувач
Осветленост на пламенот: 4 степени
Моќ: 750/1500 W
Димензии (Ш x В x Д) : 920 x 651 x 131 mm
Погоден за простории : 20 m² / 50 m³
Напон: 220 ℃ 240 V
Фреквенција : 50 Hz
Електронски тајмер: од 0,5 до 7,5 часа
Сигурносен термостат за прегревање
Боја: црна
Тежина: 11,3 кг
Idris Kompani
070261852
Leaflet
Pravosmukalka MAXPULS 0 МКД
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 МКД
Saksii za cvekinja 0 МКД
Betonski korita vo Idris Kompani 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione