Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Staklena panelna grealka DYNAMIC

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Idris Kompani 14 Jan 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pravosmukalka MAXPULS 0 МКД
Kamini na peleti 0 МКД
Betonski korita vo Idris Kompani 0 МКД
Peleti CROWN 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
DYNAMIC Стаклена панелна греалка со далечински управувач 2000W
Карактеристики на производот:
Димензии: 965 x 130 x 470 mm
Грејна моќ: 2000 W
Со далечински управувач
IP24 водоотпорен
Прилагодлива контрола на термостатот
Заштита од прегревање
Самостојна или монтирана на ѕид
Алуминиумски елемент за греење
Дигитален тајмер
Idris Kompani
070261852
Leaflet
Peleti SPARROW 0 МКД
Saksii za cvekinja 0 МКД
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 МКД
Hamachi E-deliver 60v 2 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione