Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka na peleti Koper

550 EUR

Shitet nga: Стефан 21 Gush 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава печка на пелети Koper 6kw.
Печката е користена една сезона и е во одлична состојба.
Стефан
044330956
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione