Kotel Emo Central

Shitet nga: BRANE 06 Qer 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gazi Babë, Shkup
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: EMO CENTRAL
Prodavam ekstra socuvan kako nov EMO CENTRAL kotel na drva 23Kw. Navistina dobra serija i mnogu ekonomicna. Cena po dogovor. Dojdete videte, zemete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim