Se za klima uredi

Shitet nga: Lukano Company 21 Qer 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Karposh, Shkup
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: Fonko
Vrsime servis montazi prodazba na novi stari klima uredi se za domasni klimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim