Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamin Koper

10 000 MKD

Shitet nga: Koce 31 Korr 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Koper
Каминот е купен директно од фабрика во Копер
Карактеристики на производ:
Тежина 105 кг
Димензии на каминот 515 x 475 x 895
Димензии на огниште 410 x 610 x 390
Нормална моќ на греење 12 kw
Промаја на оџак 11 Pa
Капацитет на загревање од 55-60 m2
Енегретска ефикасност 76,6
Фабричка гаранција

075 640 524
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione