Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamin za parno PRITY 29 5 KW

450 EUR

Shitet nga: Јованче 19 Qer 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Prity
Se prodava kamin za parno greenje
PRITY 29 + 5 KW

Koristen e 5 godini, vo odlicna sostojba!
Јованче
076202055
Leaflet
Në fillim